7.ročník 2010

Komentář k finálovému turnaji 2010

V pořadí sedmý ročník turnaje Czech Masters se stal kořistí Vladimíra Trčky, který ve finále porazil Aleše Synka, až na třetím místě skončil loňský vítěz turnaje Jaroslav Lorenc a čtvrté místo vybojoval nejlepší junior turnaje Martin Široký.

Do finále se po semifinále a čtvrtfinále probojovali nejlepší hráči ze všech kategorií - takže šanci na vítězství a zájezd v hodnotě 70.000,- mělo 10 hráčů. Velice dobře své hry ve finále roll-off zvládl Aleš Synek, který postupoval od prvního roll-off finále až do závěrečného boje proti Vladimíru Trčkovi.

Finále turnaje bylo natáčeno internetovou TV Krilie a sestřih z finále bude pro Vás připraven nejpozději do středy - až bude na webu tak zde na bowlingwebu najdete odkaz aby jste se mohli podívat jak to vše probíhalo.

Letošní ročník je již tedy historií a pokud patříte mezi hráče, kteří by si příští rok turnaj rádi zahráli - rada je jednoduchá, sbírejte body na turnajích, které jsou do Bodovacího FIRO-tour žebříčku započítávány. Propozice pro rok 2010 budou lehce upraveny - přibude nová kategorie Lucky Losers - budou to ti hráči, kteří do finálového turnaje nepostoupí přes své kategorie, ale budou mít vejvíce bodů z nepostupujících.


 Konečné výsledky všech výkonostních skupin

výsledky MR. PERFECT     výsledky MR. DOUBLE     výsledky MR. STRIKE

výsledky MR. SPARE     výsledky MR. SPLIT     výsledky MR. JUNIOR

výsledky MS. PERFECT     výsledky MS. SPARE     výsledky LUCKY LOSERS


 výsledky play-off

Play-off Mr. Perfect          Play-off Mr. Double + Mr. Strike          Play-off Ms. Perfect + Ms. Split

Play-off Mr. Spare + Mr. Split          Play-off Mr. Junior + Lucky Losers

 

partners: